KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406201
nr 1640 6201
Hans V Sundberg, Komposition. Signerad, daterad -64. Olja på pannå, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:33:41
300 kr
350 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)